Dny otevřených dveří

hodina IVT
  • čtvrtek 23. 9. 2021 – gymnázium i obchodní akademie
  • čtvrtek 14. 10. 2021 – gymnázium i obchodní akademie
  • čtvrtek 11. 11. 2021 – gymnázium i obchodní akademie – online
  • čtvrtek  9. 12. 2021  – gymnázium i obchodní akademie – online
  • čtvrtek 13. 1. 2022 – gymnázium i obchodní akademii

 

Den otevřených dveří – čtvrtek 13. ledna 2022

Pro zájemce o studium jsme připravili Den otevřených dveří ve čtvrtek 13. 1. 2022 od 14:30 do 17:00 hodin. Počítáme s tím, že bude prezenčně s přímou účastí zájemců ve škole a s krátkou prohlídkou školy. Veškeré informace najdete ZDE. Nebo také v sekci Zájemci o studium/Dny otevřených dveří.

Pro všechny účastníky akce platí protiepidemická pravidla stanovená pro školy a školská zařízení, tj. zejména povinnost aktivního používání ochrany úst a nosu ve všech prostorách školy, udržování odstupu od ostatních účastníků akce a dodržování všech dalších zásad osobní hygieny zabraňujících šíření nemoci COVID-19 (desinfekce rukou atd.). Osobám s příznaky jakéhokoli respiračního onemocnění není vstup na akci povolen. Ve vnitřních prostorách školy může být maximálně 20 osob, proto prosíme zájemce, aby přišli buď sami, nebo s jedním rodičem, a v případě, že v jednu chvíli bude uvnitř více zájemců, aby vyčkali před budovou (skupiny se budou v pravidelných intervalech – cca po půl hodině – měnit).

Pokud by nebyly podmínky pro prezenční Den otevřených dveří, uskutečníme ho formou online přes aplikaci Teams. Rozhodnutí by padlo den před konáním akce – sledujte proto aktuální informace zde na webu školy. Aktuálně z 12. 1. 2022: Den otevřených dveří bude prezenční formou.

Aktuální informace jsou také  ZDE.

Doporučujeme:

a) sledovat od této chvíle web školy www.gyoa.svitavy.cz , zejména sekci pro uchazeče o studium ZDE,

b) sledovat facebook gymnázia nebo obchodní akademie.

 

 

Zatím doporučuje prohlédnout si alespoň několik virtuálních představení školy – gymnázia i obchodní akademie:

  • jestli chcete studovat na gymnáziu, podívejte se na prezentaci školy ZDE, virtuální prohlídku školy a areálu ZDE nebo na krátké video ZDE.
  • jestli chcete studovat na obchodní akademii, podívejte se na prezentaci školy ZDE, na krátký film o škole ZDE nebo na kratičký videospot ZDE. Doporučujeme nejdříve videa stáhnout a přehrát je ve Vašem počítači.