Přihlašujte se do přípravných kurzů k přijímačkám na gymnázium a na obchodní akademii

Od středy 4. ledna 2023 odpoledne je možné se přihlašovat na přípravné kurzy k přijímačkám na gymnázium a na obchodní akademii. Zveřejněny jsou informace, termíny jednotlivých setkání, informace o tzv. přijímačkách nanečisto a také přihlášky ke kurzům – viz dále.

Jeden přípravný kurz bude organizován pro gymnázium a druhý kurz pro obchodní akademii. Kurzy začnou v únoru a budou na gymnáziu i na OA  totožné, avšak v jiných termínech a v jiném (autentickém) prostředí – jeden v budově gymnázia gymnáziu – vždy ve středu (začíná se 1. 2. 2023 ve 14 hodin) , druhý v budově OA – vždy ve čtvrtek (začíná se 9. 2. 2023 ve 14 hodin). Pokud tedy někdo bude chtít např. studovat na gymnáziu a nebude moci navštěvovat kurzy ve středu, může se přihlásit na čtvrteční kurzy, které budou probíhat ve čtvrtek. Kurz bude opět obsahovat tzv. Přijímačky nanečisto. Termíny jednotlivých lekcí kurzu budou respektovat pololetní a jarní prázdniny v celém Pardubickém kraji a v Jihomoravském kraji.

Kompletní a podrobné informace k přípravným kurzům (cíle kurzů, termíny, rozpis kurzů, přihlašování, obsah kurzů atd.) jsou ZDE.

Přihlašování do kurzu bylo možné od 4. 1. 2023 odpoledne do 30. 1. 2023 do 16:00 hodin. Potvrzení o přijetí přihlášky škola nezasílá. Přihlášení zájemci již také nebudou na zahájení kurzů zváni (přicházejí do kurzu podle zveřejněného rozpisu lekcí). Pokud by se do kurzu již někdo z kapacitních důvodů již nevešel, tak bude mailem upozorněn.

(zveřejněno 30. 12. 2022, aktualizováno 1. 1. 2023 a 4. 1. 2023)