Den otevřených dveří na gymnáziu i na obchodní akademii – 10. listopadu 2022

Ve čtvrtek 10. 11. 2022 se od 14 do 17 hodin uskuteční na svitavském gymnáziu i na obchodní akademii Den otevřených dveří, a to pro zájemce o studium na gymnáziu (z řad žáků 5. a 9. tříd) nebo na obchodní akademii (z řad žáků 9. tříd). Zájemci o  studium si prohlédnou školu a budou jim poskytnuty informace o studiu na gymnáziu i o přijímacím řízení.

Den otevřených dveří na gymnáziu proběhne v budově gymnázia v ulici Sokolovská 1638/1, Svitavy. Prohlídku školy mohou zájemci spolu s průvodci absolvovat kdykoliv od 14 do 17 hodin, ve většině odborných učeben se mohou zúčastnit prezentací, které připravují vyučující se svými studenty, skupinová prezentace školy a přijímacího řízení ve studovně proběhne ve 14:30, v 15:15 a v 16:00.

Den otevřených dveří proběhne v budově obchodní akademie v ulici T. G. Masaryka 47/20, Svitavy. Prohlídku školy mohou zájemci spolu s průvodci absolvovat kdykoliv od 14 do 17 hodin. Také na OA budou v učebnách probíhat prezentace jednotlivých předmětů, které se na škole vyučují. Učitelé také poskytnou informace o škole a o přijímacím řízení.

Dny otevřených dveří proběhnou v obou budovách ve stejný den, lze tedy navštívit během odpoledne obě školy.