Den otevřených dveří – na gymnáziu i na obchodní akademii 13. 1. 2022

Pro zájemce o studium jsme připravili Den otevřených dveří ve čtvrtek 13. 1. 2022 od 14:30 do 17:00 hodin. Počítáme s tím, že bude prezenčně s přímou účastí zájemců ve škole a s krátkou prohlídkou školy. Veškeré informace najdete ZDE. Nebo také v sekci Zájemci o studium/Dny otevřených dveří.

Pro všechny účastníky akce platí protiepidemická pravidla stanovená pro školy a školská zařízení, tj. zejména povinnost aktivního používání ochrany úst a nosu ve všech prostorách školy, udržování odstupu od ostatních účastníků akce a dodržování všech dalších zásad osobní hygieny zabraňujících šíření nemoci COVID-19 (desinfekce rukou atd.). Osobám s příznaky jakéhokoli respiračního onemocnění není vstup na akci povolen. Ve vnitřních prostorách školy může být maximálně 20 osob, proto prosíme zájemce, aby přišli buď sami, nebo s jedním rodičem, a v případě, že v jednu chvíli bude uvnitř více zájemců, aby vyčkali před budovou (skupiny se budou v pravidelných intervalech – cca po půl hodině – měnit).

Pokud by nebyly podmínky pro prezenční Den otevřených dveří, uskutečníme ho formou online přes aplikaci Teams. Rozhodnutí by padlo den před konáním akce – sledujte proto aktuální informace zde na webu školy. Aktuálně z 12. 1. 2022: Den otevřených dveří bude prezenční formou.