Lyžařské výcvikové kurzy ve školní roce 2021-2022

Dovolujeme si informovat o připravených termínech lyžařských kurzů ve školním roce 2021/2022 (i když sledujeme vývoj situace kolem covidu, kurzy připravujeme):

Sekunda A (gymnázium) – Čenkovice – 6. až 11. 2. 2022

1. B a kvinta A (gymnázium) – Herlíkovice – 20. až 25. 2. 2022

1. A (obchodní akademie) – Deštné v Orl. horách – 2. až 7. 1. 2022

Ačkoliv jsme avizovali již v minulém školním roce, že loňské “lyžáky” odpadly bez náhrady, uvažujeme také o nějakém náhradním řešení a zkoušíme zajistit pro žáky současné tercie, sexty a 2. B (gymnázium) a 2. A (obchodní akademie) alespoň třídenní lyžařské kurzy. Během týdne se v jednom středisku vystřídají dvě třídy. I tak půjde o kurzy finančně náročnější, personálně to budeme muset vyřešit i externími spolupracovníky. Letošní tercie a sexta gymnázia by se střídala – pokud vše v následujících dnech klapne – v Čenkovicích v týdnu 6. až 11. 2. 2022, současná 2. B gymnázia by se střídala s 2. A obchodní akademie v Deštném v týdnu 2. až 7. ledna 2022. Byla to a ještě budou složitá jednání, organizace těchto „náhradních“ kurzů bude složitá i z hlediska logistiky, zajištění volných kapacit pro ubytování a stravy, ale prospěšné by to – navzdory tomu, že jsme s lyžáky pro uvedené třídy vůbec nepočítali – mohlo být. I když je zajišťování „náhradních“ kurzů v počátku (berte to prosíme zatím jen jako vstupní informaci), budeme Vás v brzké době o podrobnostech informovat. 

Základní informace jsme již vložili do Bakalářů (Komens – nástěnky příslušných tříd). Očekávejte další (bližší) informace.