Fotbalovou “desetihodinovku” na gymnáziu vyhrála třída 4. B

V pondělí 27. 9. 2021 se uskutečnil tradiční fotbalový turnaj v malé kopané na hřišti s umělou trávou na gymnáziu. Místo “24hodinovky” to letos hrála jen “10hodinovka” – od 8:00 do 18:00. Propozice a organizační pokyny najdete v příloze ZDE. Mezitřídní turnaj vyhráli fotbalisté 4. B. Na druhém místě skončil tým oktávy A a na třetím místě se umístila třída septima A. Nejlepším střelcem turnaje byl M. Šmerda (4. B). Hlavním organizátorem akce byl J. Palatka.

Překvapením pro přítomné bylo určitě to, že v závěru turnaje sehráli exhibici vítězní fotbalisté proti týmu učitelů. Sehrály se dvě utkání, jedno vyhráli žáci, druhé učitelé 🙂

Všichni nezletilí studenti (účastníci) turnaje musí mít v omluvném listu rodiči podepsaný souhlas s účastí v turnaji (zletilí žáci svůj podpis): „Souhlasím s účastí mého syna (dcery) na fotbalovém turnaji „desetihodinovka“ 27. 9. 2021.

Všichni účastníci turnaje (i diváci) dodržují platná hygienická a epidemiologická opatření – dezinfekce rukou a používání ochrany úst a nosu (respirátory) ve společných prostorách při pohybu a pobytu v tělocvičně, na chodbách, v šatnách a na toaletách.


“Slavnostní” výkop provedl ředitel školy M. Báča