Dny otevřených dveří

hodina IVT

Na podzim a v zimě organizujeme pro zájemce o studium různé formáty Dnů otevřených dveří – od informačních schůzek se zájemci o studium, které jsou spojené s prohlídkou školy až po prezentace jednotlivých předmětů a učeben pod vedením pedagogů školy (samozřejmě spojené s prohlídkou školy a poskytnutím informačního servisu):

  • čtvrtek 21. 9. 2023 – gymnázium i obchodní akademie (informační schůzka se zájemci o studium na GY, prohlídka školy pod vedením studentů a prezentace jednotlivých předmětů pod vedením pedagogů))
  • čtvrtek 19. 10. 2023 – gymnázium i obchodní akademie (informační schůzka, prohlídka školy pod vedením studentů a prezentace jednotlivých předmětů pod vedením pedagogů)
  • čtvrtek 23. 11. 2023 – gymnázium i obchodní akademie (informační schůzka, prohlídka školy pod vedením studentů a prezentace jednotlivých předmětů pod vedením pedagogů)
  • čtvrtek 18. 1. 2024 – gymnázium i obchodní akademie (informační schůzka se zájemci o studium na GY, prohlídka školy pod vedením studentů a prezentace jednotlivých předmětů pod vedením pedagogů))

Všechny Dny otevřených dveří začínají ve 14 hodin a končí v 17 hodin. Informační schůzky se zájemci o studium oboru gymnázia budou probíhat ve studovně ve 15:00 a 16:00 hodin.

Doporučujeme:

a) sledovat od této chvíle web školy www.gyoa.svitavy.cz , zejména sekci pro uchazeče o studium ZDE,

b) sledovat facebook školy.

Zatím doporučuje prohlédnout si alespoň několik virtuálních představení školy – gymnázia i obchodní akademie:

  • jestli chcete studovat na gymnáziu, podívejte se na prezentaci školy ZDE, virtuální prohlídku školy a areálu ZDE nebo na krátké video ZDE.
  • jestli chcete studovat na obchodní akademii, podívejte se na prezentaci školy ZDE, na krátký film o škole ZDE nebo na kratičký videospot ZDE. Doporučujeme nejdříve videa stáhnout a přehrát je ve Vašem počítači.